Domů » O společnosti » Bc. Gabriela Šachová

222 005 105

sachova@ace-consulting.cz

ACE Consulting

Bc. Gabriela Šachová

Na mé práci mě baví poznávání specifik rozmanitých pracovních pozic, následný výběr vhodných profesionálů z různých odvětví a možnost být součástí jejich budoucího profesního růstu.

Gabriela studuje navazující magisterské studium na VŠEM obor Lidské zdroje v managementu. Při počátcích studia směřovala k práci s dětmi – vystudovala pedagogiku na FFUK a působila v pedagogicko-psychologické poradně jako reedukační asistent. Následně se začala zajímat o odlišnou oblast – personální management, kde se může podílet na profesním rozvoji odborníků z různých oblastí. V ACE Consulting má možnost propojovat teorii, kterou získává během studia s poznatky z praktického života. 

V ACE Consulting působí na pozici junior konzultanta, náplní její práce je především podpora při vyhledávání a výběru zaměstnanců.

Co mi dělá radost? Radost mi přináší trávení času s mými blízkými, kteří jsou mojí životní inspirací. Největší radost mi však přináší, když se mohu podílet na tom, aby byli lidé kolem mě šťastní.

Jak relaxujiMiluji focení, dlouhé procházky a tanec. Takže když mě vezmete na pořádnou túru, dáte mi do ruky foťák a dovolíte mi přitom tančit, budu nejspokojenější.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: 222 005 105, 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.