Domů » O společnosti » Ing. Gabriela Šachová

ACE Consulting

Ing. Gabriela Šachová

„Na mé práci miluji odhalovat lidský potenciál, podílet se na příležitostech profesního růstu a být součástí rozvoje ostatních.“

Gabriela je absolventkou Vysoké školy ekonomie a managementu v oboru Lidské zdroje v managementu. Při počátcích studia směřovala k práci s dětmi – vystudovala pedagogiku na FFUK a působila v pedagogicko-psychologické poradně jako reedukační asistent. Následně se začala zajímat o odlišnou oblast – personální management, kde se může podílet na profesním rozvoji odborníků z různých oblastí. Angažuje se v aktivitách podporujících rozvoj zaměstnanců v organizaci

V ACE Consulting působí na pozici konzultanta, náplní její práce je především komplexní recruitment vhodných kandidátů, dále se podílí na tvorbě Assessment a Development center a 360°/180° zpětné vazbě.

Co mi dělá radost? Radost mi přináší trávení času s mými blízkými, kteří jsou mojí životní inspirací. Největší radost mi však přináší, když se mohu podílet na tom, aby byli lidé kolem mě šťastní.

Jak relaxujiMiluji focení, dlouhé procházky a tanec. Takže když mě vezmete na pořádnou túru, dáte mi do ruky foťák a dovolíte mi přitom tančit, budu nejspokojenější.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.