Domů » O společnosti » Mgr. ThMgr. Daniel Štrobl

Mgr. ThMgr. Daniel Štrobl

„Jsem od přírody zvědavý člověk. Rád se dozvídám nové věci o světě kolem sebe a lidech, které potkávám. Jsem rád, že jsem psycholog, protože mi to dává možnost se hlavně ptát.“

Daniel vystudoval psychosociální vědy na Husitské teologické fakultě UK v Praze a psychologii na FF Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvoval řadu výcviků a kurzů zaměřených především na krizovou intervenci. 

Jako vojenský psycholog úzce spolupracoval s Ministerstvem Obrany ČR v Centru pro výzkum stresu/Centru sociálních studií Náčelníka Generálního štábu Armády ČR. Věnuje se především psychodiagnostice, chování lidí v zátěžových situacích, krizové intervenci, krizovému managementu a rozhodovacím procesům při nadměrnému vystavení stresu a fyzické či psychické zátěži. S rezortem obrany nadále spolupracuje jako externí lektor Ředitelství výcviku a doktrín ve Vyškově, kde provádí kurzy příslušníků cizích armád NATO zaměřených na vyjednávání, komunikační dovednosti a krizovou intervenci. 

Jeho nová kniha „Psychologické aspekty zabití“ je hlubokým a ojedinělým pohledem nejen do osobnosti člověka, ale i do celospolečenského vnímání těchto aspektů.

Mám radost, pokud se třeba i po čase dozvím, že něco, z mých kurzů nebo koučingu lidem pomohlo a používají to    

Ideální odpočinek je pro mě kuchyň, kvalitní suroviny a recept na nějaké komplikované jídlo. Vaření je v jistém smyslu zenová záležitost, při níž si uvědomíte, že hlavní je cesta, neboť cíl je pomíjivý. Pokud jste vařili dobře, výsledek vašeho snažení rychle zmizí ve strávnících a vy můžete začít znovu.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.