Domů » Reference

Reference

Se společností ACE Consulting s paní Štullerovou spolupracuji již několik let a napříč více společnostmi, ve kterých jsem měla možnost pracovat. Mé zkušenosti jsou z oblasti náboru na vyšší manažerské pozice. Paní Štullerová svému týmu vždy precizně předala všechny detaily, které jsem jí k dané pozici vysvětlila, a tak nám byli vždy představeni kandidáti, z nichž jsme si nakonec nového kolegu vybrali. Vždy úspěšně a s trefou do černého. Těším se na další spolupráci s touto skvělou společností.

Monika Foltýnová

Country HR Manager, SCHOTT ČR

ACE Consulting pro nás připravilo už nekolikáté 2denní Development centrum. Program vždycky vychází z našich potřeb a připravujeme jej společně na míru té které skupině účastníků.  Za dva dny nemáme čas se ani nadechnout, jedna aktivita střídá druhou, večer se pokračuje venku v přírodě. Je pak za námi velký kus dobré práce, nové poznání sebe a kolegů, otevřené a citlivé zpětné vazby ale i odpočinek a zábava. Development centrum jako metoda nám dokáže více cíleně odkrýt potenciál účastníků, ukáže na další optimální směr rozvoje kolegů, stmelí tým, projeví se v něm neformální autority týmu, dokáže překvapit nás jako pozorovatele i účastníky.

Zdenka Matoušková

HR Business Partner & Talent, Training and Leadership Development Manager CZ/SK, Nestlé Česko

Pro hodnocení zaměstnanců je důležité mít efektivní a funkční nástroj. Ochota adoptovat takový nástroj jako pomůcku pro manažerskou práci není samozřejmostí. Workshopy zaměřené na otevřenou komunikaci – spíše dialog než hodnotící rozhovor, poskytování konstruktivní a reálné zpětné vazby (oboustranně), ověřování porozumění očekáváním, harmonizace cílů a postojů, někdy i řešení krizových situací, a především ocenění byly přínosné i pro zdatné manažery.   

Naši manažeři jsou velmi zdatní v hodnocení podřízených, a to jak v hodnocení výkonu, tak i kompetencí nebo spíše jednání. Zopakování psychologických aspektů v procesu hodnocení – jak vnímat a číst reakce jednotlivce, jak poslouchat sám sebe, jak zvládat vlastní emoce, jak pracovat se sebereflexí, jak zreálňovat přehnanou sebeprezentací podřízených a naopak, jak povzbudit jiné k odvaze, jak přimět týmy k hledání společného cíle a rozhodující kvality pro úspěch – byla určitě přidaná hodnota moderovaných workshopů, které jsme realizovali pod vedením Nadi Štullerové, jako přípravu pro pravidelné půlroční nebo roční hodnocení.

Dana Demjanovičová

HR Director, STOCK Plzeň - Božkov

Spolupracovali v rámci projektu realizace výstupů globálního průzkumu názoru zaměstnanců. ACE realizovalo follow up workshopy se zaměstnanci. Naším cílem bylo získat návrhy konkrétních opatření, která by spokojenost našich zaměstnanců zvýšila. V návaznosti na tuto pozitivní zkušenost, jsme se společností realizovali další rozvojové aktivity jako např. hodnotící rozhovory, poskytování zpětné vazby či prevenci syndromu vyhoření. ACE dokázalo vždy flexibilně a spolehlivě reagovat na naše požadavky, současně oceňuji míru důvěry, kterou si uměli vytvořit, jak na straně managementu, tak na straně zaměstnanců.

Petra Doušová

Human Resources/Communications Manager, Boehringer Ingelheim

Se společností ACE Consulting pracujeme již několik let. Od prvního setkání až doposud, si spolupráci s tak profesionálním týmem nemohu vynachválit. Najdete zde všechno: zkušenost, nasazení, expertní pohled i jedinečný souzvuk. Výstupy z realizovaných projektů dostaly za tu dobu kvalitativně jinou dimenzi.

Ela Honická

HR Director

S agenturou ACE Consulting spolupracuji již 13 let, především ve vyhledávání kandidátů pro vyšší manažerské pozice. Výsledky odpovědného a profesionálního přístupu splňovaly moje očekávání. Pozitivní zkušenosti s ACE Consulting jsem proto opakovaně využil i u nového zaměstnavatele, tentokrát při rozvoji kariéry u vybraných zaměstnanců. Společnost ACE Consulting mohu na základě osobních zkušeností doporučit pro spolupráci v celé šíři nabízených služeb.

Bohumil Bednář

Production Manager, KOSTAL ČR

Se společností ACE Consulting spolupracujeme od roku 2007, kdy jsme začali pořádat Assessment centra (AC) pro výběr vhodných kandidátů pro klíčové pozice v naší výrobní společnosti v Plzni, která vyrábí letecké interiéry pro letadla Airbus. Po dobré zkušenosti s ACE jsme jejich zkušenosti využili také ke školení našich výrobních mistrů v oblastech komunikace s podřízenými a přípravy na hodnotící rozhovory. Spolupracujeme také při výběrech na naše důležité pracovní pozice, neboť naše společnost se prudce rozvíjí.

Na spolupráci s ACE Consulting oceňujeme jejich časovou flexibilitu, praktickou zkušenost, profesionální přístup a rychlou zpětnou vazbu.

Ing. Dana Schwobová

HR Manager, Safran (former Zodiac Aerospace)

S ACE Consulting jsem se seznámil během působení u mého předchozího zaměstnavatele, kde jsme spolu hledali hlavně obchodní pozice do FMCG v rámci celé ČR a spoluorganizovali jsme Assessment centra. Vždy jsem se mohl spolehnout na kvalitní a profesionální vedení AC, které odpovídalo vysokým standardům společnosti, proto jsem neváhal a společnost ACE oslovil znovu. V současnosti spolu spolupracujeme na recruitmentu mezinárodních pozic středního i vyššího managementu (obchod, marketing, finance). Oceňuji vřelý kontakt s Evou, která se vždy snaží o poznání a zevrubné porozumění naší společnosti, a tedy i specifickým požadavkům. Díky tomu jsou doporučení kandidáti schopní rychle zapadnout do týmu a doručovat velmi kvalitní výsledky.

Josef Janeček

Sales Manager, Global Payments

Se společností ACE Consulting spolupracujeme třetím rokem a hlavním předmětem naší spolupráce je realizace manažerského programu. Velmi kladně hodnotíme praktickou stránku kurzů, v rámci kterých se zaměstnanci aktivně účastní modelových situací a společného řešení úkolů. Toto usnadňuje přenesení získaných poznatků do praxe.

Lucie Tetliaková

Samostatný odbor právně personální, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.