Domů » Služby » Recruitment

Recruitment

…když potřebujete rychle a spolehlivě získat a vybrat kvalifikované zaměstnance.

Šetříme Váš čas i kapacity. Pracujeme rychle a efektivně. První vhodné kandidáty prezentujeme obvykle do 2 týdnů.

Dáváme důraz nejen na to, koho hledáme, ale i pro koho. Známe detailně firemní prostředí.

Máme širokou databázi kontaktů, známe trh i nové trendy v oslovování pasivních kandidátů.

Jak funguje recruitment u nás?

Garance

Garantujeme vám kvalitu našich služeb. Za obsazeného kandidáta ručíme po dobu 3 až 6 měsíců (individuálně dle typu obsazované pozice).

Reference

Zjišťujeme reference jako podpůrný, ale důležitý prostředek ve finální části rozhodování o přijetí vybraného pracovníka.

Personální marketing

Vaši firemní kulturu citlivě reprezentujeme a zprostředkováváme vhodným kandidátům, a tím se podílíme na vytváření požadované image vaší společnosti. Podporujeme váš employer branding.

Diskrétnost, etická a morální stránka výběrů

Informace, které nám poskytujete a které jsou nezbytné pro naši spolupráci, považujeme za přísně důvěrné. Vždy se domlouváme na míře poskytnutých informací.

Najdeme vám kvalitní kandidáty, kteří vyhovují vašim požadavkům a zapadnou do firemní kultury – naše úspěšnost je 98% – přesvědčte se sami.

Jaké jsou hlavní přínosy pro vedení společnosti a HR management?

 

  • Možnost obrátit se na kvalifikovaný tým konzultantů a psychologů využívajících nejmodernější metody v oblasti získávání a výběru pracovníků.
  • Snížíte náklady a zkrátíte čas spojený s celým procesem počínaje inzercí, přes zpracování životopisů, schůzky s kandidáty až po výběr a doporučení těch nejvhodnějších.
  • Všichni doporučení kandidáti jsou informováni o zaměření vaší společnosti, firemní kultuře, dané pozici a jsou pro tuto pozici motivováni.
  • Využijte naše know-how v recruitmentu získané v průběhu více než dvacetiletého působení v oblasti výběru pro pozice středního, vyššího a top managementu, znalosti situace na trhu práce – platy, fluktuace, účinnost jednotlivých inzertních možností, rozdílnost nabídky a poptávky pracovní síly v různých segmentech, možnost využití sociální sítí v recruitmentu atd.

Jaké výstupy pro vás připravíme?

Detailní profil kandidáta, který sumarizuje základní osobní údaje, zaměření a úroveň vzdělání, profesní zkušenosti, v případě potřeby důvody odchodu kandidáta. Dále v něm naleznete hodnocení úrovně jejich odborné a osobnostní způsobilosti, jejich motivaci, finanční očekávání a možnost nástupu. Podle požadavků klienta jsou přiloženy reference a profesně-psychologická diagnostika.

Možnost osobní prezentace nejvhodnějších kandidátů klientovi za účasti konzultanta zodpovědného za výběr, což zajišťuje efektivní komunikaci mezi všemi účastníky výběrového řízení.

Aktuality: Recruitment

Rádi Vám pomůžeme rychle a efektivně získat a vybrat kvalifikované zaměstnance. Neváhejte se na nás obrátit.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.