Domů » Služby » Assessment centrum

Assessment centrum

… když potřebujete objektivně vybrat toho nejvhodnějšího kandidáta na strategickou pozici.

Co to je assessment centrum?

Podívejte se na to, jak naše AC vypadají, z čeho se skládají a co je jejich hlavní výhoda.

Kdy AC využít?

Potřebujete-li se objektivně rozhodnout o obsazení strategické či specifické pozice v souladu s kompetnčním modelem či potřebami společnosti. Může se jednat o nové zaměstnance či o posouzení interních kandidátů.

Zajímá-li vás výkon a chování kandidáta ve standardizovaných modelových úkolech (př. behaviorální pohovory, modelové situace ověřující time-management, týmovou práci a další měkké dovednosti), díky kterým jste společně s námi schopni minimalizovat chyby v hodnocení úkolů (haló efekt, subjektivní dojmy, nežádoucí vlivy aj).  

Chcete-li zvýšit správnost a spolehlivost výběru, což umožňují psychodiagnostické testy (možnost také online diagnostiky), které zároveň dokáží odhalit skutečný potenciál pro další reálný rozvoj.   

Jaká je naše přidaná hodnota?

ZKUŠENOSTI

Máme bohaté zkušenosti z realizace assessment center v různých oblastech podnikání, u různorodých klientů. Realizovali jsme přes 1500 assessment center, kterými prošly tisíce účastníků.

FLEXIBILITA

Přizpůsobíme se konkrétním vnitrofiremním požadavkům a  obohatíme je o současné trendy. Máme k dispozici silnou databázi úkolů a modelových situací.

ODBORNOST

Jsme profesionálové s psychologickým vzděláním, umíme jít do hloubky, když je třeba. Sestavujeme vždy komplexní diagnostický program.

VALIDITA

Díky dlouhodobým vztahům s našimi zákazníky máme možnost ověřit výsledky v praxi, dosahujeme vysoké míry správné predikce budoucího výkonu i chování pracovníka.

RYCHLOST

Jsme schopni design AC rychle navrhnout, realizovat i zpracovat výsledky, přitom zachováváme tu nejvyšší kvalitu závěrečných zpráv a dalších výstupů.

ETIKA A DISKRÉTNOST

Pracujeme dle etických standardů EFPA (Evropská federace psychologických asociací), respektujeme i zásady confidential režimu výběru.

Aktuality: Assessment Centrum

Rádi vám pomůžeme navrhnout AC přesně podle vašich představ. Obraťte se na nás i Vy.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.