Domů » O společnosti » PhDr. Zděněk Vašek

PhDr. Zdeněk Vašek

„Moje práce je zároveň i velký koníček, což mne velmi baví. Ve vesmíru pravděpodobně není nic složitějšího a zajímavějšího než je člověk a právě ten je hlavním předmětem mého zájmu.“

Zdeněk vystudoval jednooborovou psychologii na FFUK v Praze. Učil na Filozofické fakultě UK obecnou psychologii, spolupracoval s Open University při tréninku manažerů. Celou svou kariéru se věnuje emocím, emoční inteligenci, nonverbální komunikaci a v poslední době i osobní inteligenci. Je zapojen do vývoje a výzkumu metody měřicí osobní inteligenci, jejímž autorem je John Mayer, osoba spojována i se vznikem emoční inteligence. Jeho dlouholeté zkušeností využívají odborné společnosti při standardizaci psychologických metod určených pro psychology. Je certifikován autory metody emoční inteligence MSCEIT pro využívání této metody v praxi. Je také spoluautorem české verze testu ISK (Inventář sociálních kompetencí).

Jeho zaměřením je psychologické posouzení osobnosti hlavně u náročných manažerských pozic; realizuje tréninkové a školicí aktivity v oblasti managementu, osobnosti, komunikace, motivace, emocí a emoční inteligence.

Čemu se v poslední době učím? Učím se vděčnosti, protože je to důležitá součást lidské pokory a zároveň i mocný lék.

Kde čerpám inspiraci a životní energii? Tam, kde nacházím silné emoce. U mne je to zejména příroda, pohyb, hudba a malířství.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.