Domů » O společnosti » Mgr. Eva Rakárová

737 936 385

rakarova@ace-consulting.cz

ACE Consulting

Mgr. Eva Rakárová

„Mě vždy nejvíc bavili lidi – proto jsem si vybrala psychologii jako studium člověka. A v rámci ní mě nejvíc fascinuje moment změny, a proto jsem vděčná za momenty, kdy mohu sledovat něčí rozvoj, podněcovat ho nebo jím provázet.“

Eva vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK se specializací na sociální psychologii. Během studia se zajímala o výzkumnou činnost, účastnila se i aktivně psychologických konferencí, odborných seminářů i sociálně-psychologických experimentů. Má dokončenou skupinovou sebezkušenostní část psychodynamicky orientovaného výcviku typu SUR při PVŠPS.

Má zkušenost s krizovou intervencí, měla možnost spolupracovat se světovými největšími personálními agenturami i s českými lídry v oblasti poradenství. Podílí se na kurzu Manažerská hra na Katedře arts managementu při VŠE.

V ACE Consulting pracuje jako konzultantka se zaměřením na komplexní vyhledávání a výběr zaměstnanců a psychologickou diagnostiku. Připravuje a realizuje Assessment a Development center a 360° zpětnou vazbu. V poslední době se odborně věnuje hlavně stress managementu a je nadšenou propagátorkou preventivního programu proti syndrom vyhoření.

Co mě baví mimo práci? Stoprocentně je to cestování. Jakmile máme víc než dva dny volna, snažíme se někam jet – kamkoli po světě i u nás. Ráda nová místa fotím, povídám si s místními, ochutnávám vše nové a poznávám jinou kulturu – a pak o tom občas uděláme i cestovatelskou přednášku.

Jak odpočívám?  Nejradši hostím své přátele doma u dobrého jídla a pití. Ráda také svou přebytečnou energii vytancovávám a pak zase nacházím klid na józe. A duševně-hygienickou trojici uzavírá dobrá hudba – jakákoli (snad jen s výjimkou countrysmile).

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.