Domů » O společnosti » Mgr. Magdaléna Běhavá

behava@ace-consulting.cz

ACE Consulting

Mgr. Magdalena Běhavá

„Na mé práci mě nejvíc baví různorodost, dynamika a dosahování dlouhodobých cílů. Ráda poznávám zajímavé osobnosti ze světa businessu.“

Magdalena vystudovala jednooborovou psychologii na FFUK v Praze se zaměřením na sociální psychologii. Během studia získala první profesionální zkušenosti jako manažerka finančního týmu celostátní konference ČASP, v této organizaci byla také členkou předsednictva. Kromě toho založila přípravné kurzy pro studenty, kteří se hlásí na psychologii a pořádala řadu neziskových přednášek a workshopů pro veřejnost. Má hotový kurz Krizové intervence a kurz Koučování. V rámci oborných stáží se seznámila s oblastí personální a manažerské psychologie. Od ukončení studií se této oblasti aktivně věnuje.

V ACE Consulting pracuje jako konzultant. Podílí se na komplexních náborových procesech, psychologické diagnostice, přípravě a realizaci Assessment center, Development center, 360° Zpětné vazby. Zabývá se tématy jako je emoční inteligence, motivace a výkonnost zaměstnanců a efektivní předávání zpětné vazby.

 

Co mi dělá radost? Jsem zaměřená na dotahování úkolů do konce, snažím se neustále v něčem posouvat a seberozvoj vnímám jako největší koníček. Také se ráda setkávám se zajímavými lidmi v rámci businessu.

Jak odpočívám? Nejčastěji s přáteli nebo dobrým filmem. Nebo si ráda pustím dobrý podcast. 

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.