Domů » O společnosti » Mgr. Petr Polák

602 329 786

polak@ace-consulting.cz

ACE Consulting

Mgr. Petr Polák

„Na mojí práci mě nejvíce baví neustálá konfrontace teorie s praxí. Ne vždy nám psychologické testování zobrazí osobnost v reálném životě, proto se dívám s pokorou na vědu i na reálného člověka.“

Petr vystudoval sociálně právní školu a následně jednooborovou psychologii na FF UK v Praze. V praxi se zaměřoval na zdravotnickou, sociální a personální problematiku. Před vstupem do týmu ACE Consulting dlouhodobě pracoval na manažerské HR pozici v nadnárodní společnosti. Odbornou kvalifikaci a praxi získával v ČR i v zahraničí, kde absolvoval kurzy zaměřené na personalistiku a obchodní dovednosti. Má akreditaci MŠMT v oboru „Lektor pro vzdělávání dospělých“ a „Poradce pro volbu povolání“ a certifikovaným Europsychologem. Má praktické zkušenosti ve výcviku komunikačních a manažerských dovedností a školení obchodního personálu. Aktivně se podílí na přípravě lidí při hledání práce a před vstupem do zaměstnání.

V ACE Consulting se podílí hlavně na výběrech manažerských pozic, průzkumech spokojenosti zaměstnanců, 360° zpětné vazbě, zajišťování outplacementu,  Assessment a Development centrech.

Co mi dělá radost? Mám opravdovou radost z toho, když mi druzí dají najevo, že mě potřebují a že oceňují mé znalosti.

Jak relaxuji? Nejvíce mě nabíjí procházky velkými městy a dobrá kultura všeho druhu. Je mi moc dobře za volantem. Rád houbařím a cestuji, a pokud jdu „po svých“, toulám se ulicemi a baví mě pozorovat lidské hemžení. 

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.