Domů » O společnosti » Mgr. Vlasta Janovcová

Mgr. Vlasta Janovcová

„Na mojí práci mě baví celá řada věcí. Za top však považuji momenty, kdy vidím, že má práce přispěla k růstu a osobní spokojenosti konkrétních lidí.“

Vlasta má dlouholeté zkušenosti z korporátní praxe, vedení poradenských projektů a vzdělávacích kurzů v mnoha českých i zahraničních firmách a také spolupracovala s neziskovým sektorem – díky tomu může nabídnout společnostem nejrůznější řešení zejména v oblasti Talent a Performance managementu a řízení změn. 

Je zkušenou trenérkou Leadershipu a soft skills, koučuje jednotlivce i skupiny, vede Assessment a Development centra, věnuje se tématu diverzity a rozvoje lidí ve spolupráci s koňmi (Horseman Leadership). Kromě vzdělávacích projektů působí současně i jako Interim HR manažerka. Má za sebou několik úspěšně otevřených tréninkových center ve výrobních závodech v Čechách i na Slovensku.

Co mi dělá radost? Největší radost mám z toho, když mohu vidět šťastnou a zdravou dceru a též když se daří harmonizovat rodinu s prací. 

Jak relaxuji?  Při sportu, na procházkách s rodinou, s vínem u dobrého filmu, o víkendech ráno v posteli, když nemusím vstávat.

ACE Consulting s.r.o.
Konviktská 24, 110 00 Praha 1

telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
e-mail: info@ace-consulting.cz

Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.