Domů » Koučink » Program BENEFITY

Program BENEFITY

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili tyto vzdělávací a rozvojové programy v rámci systému vašich benefitů.

Poznej sám sebe

 • Zajímá Vás, jaká zákoutí skýtá vaše osobnost? Máte přehled o tom, jaké jsou Vaše silné stránky a na čem bude dobré ještě popracovat? Připravili jsme pro Vás rozvojový program, který nahlédne pod pokličku Vaší osobnosti. Vyzkoušíte si robustní osobnostní psychodiagnostický test, který odhalí například to, jak jste na tom s asertivitou, úzkostností, jemnocitem či disciplinovaností. Následuje koučovací rozhovor nad výsledky s psychologem, se kterým máte možnost nastavit si akční plán rozvoje. Protože už ve Starověkém Řecku věděli, že poznat sám sebe je to nejdůležitější ze všeho.
 • Online administrace osobnostního testu (cca 25 minut) + Osobní konzultace s psychologem 30 minut
 • Cena: 1 990,-

Situační leadership

 • Chtěli byste vědět více o svém manažerském potenciálu? Vedete tým a rádi byste zvýšili výkonnost a motivaci jednotlivců i celého týmu? Máte možnost vyzkoušet si psychodiagnostický test ověřující jednu z nejdůležitějších schopnosti manažerů – adekvátně volit styl vedení dle situace. Při následném koučovacím rozhovoru se dozvíte to nejdůležitější z teorie situačních stylů vedení, podíváme se s Vámi na preferované styly a zároveň odhalíme, s jakou správností umíte mezi jednotlivými styly volit tak, abyste podporovali motivaci svých lidí. Společně se zkušeným konzultantem poté máte možnost nastavit si SMART akční plán svého manažerského rozvoje.
 • Online administrace osobnostního testu (cca 35 minut) + Osobní konzultace s psychologem (30 minut)
 • Cena: 3 990,-

Hrozí mi vyhoření – co s tím?

 • Cítíte, že už je toho na Vás moc? Stává se Vám, že dáte do své práce i osobního života všechno, ale stále se Vám nedostává náležitého ocenění a uspokojení? Nabízíme se Vám konzultaci s psychologem, kde si můžete prostřednictvím screeningového dotazníku ověřit, jak moc jste ohrožení vyhořením. Povíte si také, jak se liší od stresu, jaké jsou dlouhodobé účinky a jak rozpoznat varovné signály u sebe i u druhých. V závěru konzultace Vám doporučíme několik praktických a účinných antistresových technik a metod prevence, které můžete ihned využívat ve své každodenní praxi.
 • Administrace screeningového dotazníku (cca 20 minut) + Osobní konzultace s psychologem (60 minut)
 • Cena: 3 750,-

Ochutnávka koučování

 • Řešíte v práci obtížný problém, se kterým si dlouho nevíte rady? Potřebujete vnést svěží vítr a novou perspektivu do dalšího směřování ve své kariéře nebo posílit svou sebedůvěru a najít v sobě to nejlepší? K tomu všemu může sloužit koučink jakožto metoda individuálního rozvoje pracovníků. Naši osobití koučové dokáží navodit prostředí bezpečí a důvěry, které následně umožňuje nejprve objevit a poté maximalizovat Váš vlastní potenciál a dodá sílu podniknout konkrétní kroky za účelem dosažení Vašich vizí či přání.
 • Osobní konzultace s koučem (60 minut)
 • Cena: 3 990,-

  Problémy doma či v práci? Nejste na to sami

  • Potýkáte se s řešením nějaké náročné životní situace a nevíte si rady? Přerůstají Vám problémy doma v rodině, s dětmi či v partnerství přes hlavu? V těchto chvílích Vám dokážeme podat pomocnou ruku, díky týmu psychologů a psychoterapeutů, kteří Vám mohou poradit, jak některé situace zvládat snáze pro pocit větší spokojenosti v práci i osobním životě. Ale určitě oceníte i prostor pro otevřené sdílení svých nejrůznějších pocitů a myšlenek bez hodnocení či nároků. Buďte k sobě laskaví a úleva se zaručeně dostaví.
  • Osobní konzultace s psychologem (45 minut)
  • Cena: 2 750,-

  Navštivte stránky svých benefitních partnerů BenefitPlus nebo Edenred a ptejte se po našich službách, případně nás můžete kontaktovat i napřímo. Těšíme se na Vás!

  0 komentářů


  Warning: Undefined variable $commenter in /www/doc/www.aceconsulting.cz/www/wp-content/themes/Divi-child-wplama/functions.php on line 51

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /www/doc/www.aceconsulting.cz/www/wp-content/themes/Divi-child-wplama/functions.php on line 51

  Warning: Undefined variable $aria_req in /www/doc/www.aceconsulting.cz/www/wp-content/themes/Divi-child-wplama/functions.php on line 51

  Warning: Undefined variable $req in /www/doc/www.aceconsulting.cz/www/wp-content/themes/Divi-child-wplama/functions.php on line 53

  Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  ACE Consulting s.r.o.
  Konviktská 24, 110 00 Praha 1

  telefon: +420 222 005 105, +420 222 005 113
  e-mail: info@ace-consulting.cz

  Obchodní rejstřík: IČ: 25679457,
  Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 60559.